• elektronicka-cigareta
 • Kontaktujte nás:
  0905 660 813
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
Náplne a príslušenstvo pre elektronické cigarety
 Novinky
Objednávky počas "lockdownu":

Počas "LockDownu" a mimoriadnych opatrení je prevádzka v HM TESCO otvorená takto: Pondelok - Nedeľa od 10:00 do 19:00 hod., Štátne sviatky - ZATVORENÉ.


UPOZORNENIE:

Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop. Pomocou týchto stránok si môžete pozrieť náš sortiment a tovar zarezervovať pre vyzdvihnutie na našej predajni, alebo v sídle spoločnosti.


Overenie veku

Nákup niektorých druhov tovaru je podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov je nutné overenie veku.

 Akciový tovar
 • Elektronické cigaretyElektronické cigarety
 • NáplneNáplne
 • Žhaviče/clearomizéryŽhaviče/clearomizéry
 • PríslušenstvoPríslušenstvo

Ďakujeme,

že ste našim zákazníkom a nakupujete na našej prevádzke v HM TESCO Trolejbusová 1 v Košiciach.

Tieto stránky majú informatívny charakter, neslúžia ako e-shop, nakoľko predaj týchto produktov zásielkovým spôsobom (pošta, kuriér) je v rámci slovenskej legislatívy zakázaný.

Tieto stránky slúžia jedine na rezerváciu (objednanie) tovaru a následné vyzdvihnutie (zakúpenie) tovaru na prevádzke v HM TESCO, Trolejbusová 1 Košice, alebo v sídle firmy na Južnej triede 29 v Košiciach.

AK potrebujete súrne vyzdvihnúť tovar na inom mieste, po tel. dohode Vám to môžeme zabezpečiť.

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

Počas "LockDownu" a mimoriadnych opatrení je prevádzka v HM TESCO, Trolejbusová 1 otvorená takto:

Pondelok - Nedeľa od 10:00 - 19:00 hod.

Štátne sviatky - ZATVORENÉ

Sme lídrom v oblasti elektronických cigariet, ktorým sa venujeme už 10 rokov. Stáli sme pri zrode elektronických cigariet na Slovensku.

Nenašli ste čo ste hľadali? Zavolajte nám, nie všetky produkty môžu byť na stránke. Akýkoľvek iný tovar, ktorý nie je štandardne skladom, Vám vieme zabezpečiť od našich dodávateľov na objednávku.

 Máte otázky? Napíšte nám:
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.